0

Друк вітальних листівок

Листівки та запрошення

Ми хочемо, щоб кожен ваш свято було особливим та незабутнім! Тому, в незалежності від мети і приводу, завдяки широкому асортименту послуг, що надаються і продукції, з компанією IMPRINT ви завжди можете подарувати оточуючим і близьким людям приємні емоції і допомогти їм відчути себе важливими для вас.

Одна з поліграфічних послуг, яку ми раді вам запропонувати в нашому інтернет-магазині - це можливість виготовити різноманітну вітальну друковану продукцію, а саме листівки та запрошення. У нас ви знайдете найбільший асортимент вітальних листівок в Києві, а також додаткові приємні сервіси! Наприклад, ви можете запропонувати власний неповторний і оригінальний дизайн або довірити нашим професіоналам допомогти вам в цьому. Також ви можете вибрати з каталогу вже готових варіантів. Ми зробили все, щоб більше не потрібно було шукати місце, де розробити і замовити запрошення на своє урочисте подія, а для тих, хто володіє власною справою або займається бізнесом, будь-яким компаніям і підприємцям, де знайти відповідні листівки для привітань і розсилок клієнтам, а також діловим партнерам, що так важливо в діловому етикеті.

 

Безперечною перевагою і сервісом, створеним спеціально для вашого комфорту в компанії Типографії Імпринт, є те, що ми здійснюємо доставку як по Києву, так і в будь-яку частину України, що дозволить вам зробити свій вибір і отримати замовлення, де б ви не знаходилися. Нехай Ваші свята завжди будуть наповненими радістю разом з IMPRINT!

 

Вгору