Упаковка, коробки

Якщо ви шукайте, де замовити і виготовити зручні, практичні і оригінальні пакувальні і подарункові коробки в Києві - ви потрапили точно за адресою!

Картонні коробки виконують масу функцій: по-перше, вони практичні і захищають вміст від деформації, зовнішнього впливу, по-друге, виконують приємну завершальну роль в презентації будь-якого продукту, а також допомагають домогтися ефекту впізнаваності вашого товару і фірми, адже на ній розміщуються зображення , логотип та інше. В Типографії Імпринт ми пропонуємо найкраще оформлення для вашого товару, продукції, сувенірів або подарунків. Ми виготовляємо зручні коробочки з різного виду якісного картону варіативних розмірів і форм в залежності від ваших побажань і призначення такої тари. Для особистих або корпоративних цілей - у нас ви знайдете продукцію саме на свій смак, а якісні матеріали, технології офсетного і трафаретного друку допоможуть найкращим способом відобразити ваш дизайн і задумку.

 

Найкращі оформлення вашого товару або продукції прості практичні або ексклюзивні подарункові коробки - тепер все це доступно в Києві і по всій Україні завдяки розумними цінами і приємному сервісу від компанії IMPRINT.