044 223-63-62
  093 775-53-42   068 048-95-17

0
Мій кошик

Заявка на расчет стоимостиПро магазин

Для успішного ведення бізнесу в сучасних умовах недостатньо створити якісний стартап і інвестувати в нього гроші. Лише постійна підтримка, робота над проектом дасть непогані результати. Однак є один досить пасивний спосіб, завдяки якому реклама буде працювати на Вас, коли Ви відпочиваєте. Це якісні послуги поліграфії в Києві від компанії IMPRINT. Ми пропонуємо швидке і недороге виготовлення реклами в її різних видах. Візитки, брошури, плакати, буклети, папки, упаковки – все це можна придбати вже сьогодні в обраному дизайні, розмірі і кількості!

Друкована продукція стала настільки звичною у всіх сферах людської діяльності, що ми перестали помічати її важливість. Однак якщо не афіша розповідає нам про майбутній виставі? Де знайти контакти ділового партнера, якщо не на візитці? Сотні, тисячі і мільйони копій різної поліграфії розлітається по столиці і країні щодня. Успіх її використання залежить головним чином від якості виконання і оригінальності. Ці складові IMPRINT може Вам гарантувати!

Поліграфія недорого від IMPRINT!

послуги поліграфії Київ та інші міста країни оцінюють за низкою критеріїв. Це найбільш важливі вимоги, що пред'являються до друкованих виробів:

  • Можливість термінового виконання. Трапляються ситуації, коли замовлення потрібно виконати день у день. Ми входимо в стан клієнта, тому намагаємося навіть складні і великі тиражі віддрукувати як можна швидше.
  • Кращу якість. Професійні дизайнери і цілий штат інших фахівців працюють, щоб Ви отримали виключно першокласний продукт. У поняття якості входить розташування тексту і малюнків, фальцювання, масштабування елементів, підбір формату і багато іншого.
  • Доступна вартість. Завдяки сучасному обладнанню, хорошим фахівцям і налагодженому виробництву IMPRINT, поліграфія в Києві ціни має прийнятні і для приватних замовників, і для цілих компаній.

Можливості нашого підприємства охоплюють повнокольоровий, чорно-білу і офсетний друк, застосування картону і різних видів паперу, всілякі види післядрукарської обробки готової продукції. Клієнт отримує унікальні вироби, прицільно точно відображають його побажання.

Зручний замовлення поліграфії онлайн!

Продумана навігація і каталог дозволяють нашим клієнтам підбирати цікаві пропозиції швидко і легко. Щоб замовити партію листівок, брошур, плакатів або інших видів поліграфії, скористайтеся сортуванням і фільтрами. Вони дозволять максимально відсіяти зайві варіанти, залишивши виключно потрібні продукти. Вибирати доведеться між різними:

  • форматами;
  • матеріалами;
  • покриттями;
  • розмірами тиражу;
  • постпрессовыми способами обробки.

Якщо Вам потрібна допомога кваліфікованого спеціаліста при замовленні, сміливо звертайтеся до менеджерів IMPRINT за вказаними на сайті телефонами. Наша компанія на ділі доведе, що поліграфія (Київ) недорого може задовольнити найрізноманітніші запити замовників, будь то нехитро оформлений кишеньковий календар з логотипом або ексклюзивна упаковка подарунків для працівників цілої корпорації. Впевнені, що вже перше звернення до нас відкладеться в пам'яті позитивними емоціями від приємного сервісу і високоякісного результату, після чого поліграфія (Київ) низькі ціни на яку відомі вже по всій столиці, стане справжнім обличчям Вашого бізнесу!


Вгору