0

Друк плакатів

Професійний друк плакатів

Що може допомогти вам яскравіше і масштабніше презентувати будь-яка подія або товар як афіші або плакати? При продуманому і оригінальному дизайні така поліграфічна продукція є ефективнішим, а іноді і просто незамінним методом реклами.

Саме тому, як до розробки макета, так і до процесу друку афіш та плакатів підходять з особливою ретельністю. Має значення не тільки грамотний дизайн і оптимальна кількість розміщеної інформації, але і підбір матеріалів, з яких буде виготовлена ​​ця друкована продукція, адже на відміну від багатьох інших видів, їй необхідно зберігати цілісний і привабливий зовнішній вигляд, бути стійкою до змін погодних умов, адже розміщуються плакати і афіші не тільки в закритих приміщеннях, а часто і на відкритих просторах з найкращого обозреваемость для аудиторії.

В Типографії Імпринт ми пропонуємо вам широкі можливості для вибору захищеної ущільненої паперу дляякісного друку афіш та плакатів найбільш затребуваних і зручних форматів (від А4 до А1). Професійне обладнання, можливості офсетного друку, яка відмінно підходить для великих тиражів, а також трафаретного друку, найшвидші терміни виконання вашого замовлення і оптимальні ціни в Києві - те, над чим ми працювали для створення ідеального сервісу для зайнятих і успішних людей! Оформити замовлення ви можете онлайн, а також вказати зручний для вас місце для доставки. Відкривайте широкі можливості поліграфії в інтернет-магазині IMPRINT!

Вгору