0

Друк листівок

Листівки, флаєри

- Універсальний рекламний носій, який дозволить широко поширити вашу рекламу для різної аудиторії. Його застосовують як власники невеликого бізнесу або підприємці, які тільки хочуть заявити про себе, так і великі мережі, фірми, компанії. Самий традиційний розмір флаєра, який також отримав також назву єврофлаєр - 210х99 мм він оптимальний для нанесення зображень, базової компактної інформації і для сприйняття. В інтернет-магазині ми раді надати вам різноманітні можливості вибору формату для вашої продукції, паперу та багато іншого.

Отже, якщо вам необхідно швидко і недорого надрукувати флаєра або листівки в Києві, нам є, що вам запропонувати! В Типографії Імпринт ви отримаєте якісну повнокольоровий і чорно-білу, а також двосторонню офсетний друк флаєрів і листівок. А завдяки технології офсетного друку ви можете виготовити максимальну кількість флаєрів за найнижчою собівартості кожного примірника. Найбільш вигідний для вас тираж при офсетного друку від 500 примірників. Тому, крім оптимальних термінів виготовлення і доставки вашого замовлення, ми постаралися і над тим, щоб наша цінова політика також була для вас вигідним і приємним аспектом.

Оформити замовлення досить просто - все що вам потрібно, це зробити свій вибір і підтвердити замовлення онлайн, а також вказати місце доставки.

Замовити флаєра тепер просто - ефективні методи друкованої реклами доступні кожному разом з Типографією Імпринт!

Вгору