0
Укр

Не знайшли потрібної Вам продукцію у нас в магазині - зв'яжіться з нами і ми оперативно надамо вам прорахунок!

Замовити і купити Календарі - будь-якого розміру а також іншу продукцію з сегмента рекламної поліграфії в компанії IMPRINT.

Календарі - функціональний, потрібний і приємний подарунок на початку кожного року. Також настінні календарі - це відмінний сувенір для ваших партнерів по бізнесу і клієнтів, часто використовують їх і для розміщення реклами. Компанія IMPRINT надає можливість виготовити власні ексклюзивні календарі в Києві для кожного!
В інтернет-магазині IMPRINT ви знайдете вибір якісних паперу і картону, можливості офсетного і трафаретного друку в залежності від обсягу необхідного тиражу календарів, вибір необхідного формату (як стандартні: від А1 до А4, так і оригінальні), а також додаткові спеціальні пропозиції по постобробці вашої друкованої продукції. У нас доступні двосторонні і односторонні перекидні календарі, і календарі у вигляді плакатів.
Замовити і купити Календарі, а також іншу продукцію з сегмента рекламної поліграфії в компанії IMPRINT зовсім просто! Все, що потрібно: зробити свій вибір і оформити замовлення онлайн, вказавши зручне для вас місце доставки. Кожен зможе стати власником унікальних календарів для будь-яких цілей. Створіть унікальний дизайн для того, щоб ваш подарунок став незабутнім, або довірте це нам, і ми втілимо вашу ідею в кращому вигляді! Якісні поліграфічні послуги за розумними цінами в Києві - це IMPRINT!

Вгору