0

Друк буклетів

Буклет використовується, як інструмент просування та реклами вашої продукції. Ліфлети відмінно підходять для поширення інформації про продукти, а також про саму компанію.

Компанія рада запропонувати вам широкий асортимент інструментів для реклами! Однією з таких можливостей, а також дієвим інструментом маркетингу є рекламні буклети і ліфлети.

Ліфлети - це відтворені поліграфічним способом і віддруковані з двох сторін листи, які сфальцовиваются (згинаються) в декількох місцях так, щоб було максимально зручно для читання і отримання людиною основної інформації. Часто використовуються згини в один раз (навпіл), кілька разів або гармошкою, а також іншими способами в залежності від побажань і призначення продукції. Буклети виготовляються за схожим зразком, проте мають ряд особливостей, одна з яких - багатосмугова розміщується тексту та ілюстрацій, а листи можуть не тільки сфальцовиваться, як у ліфлетів, але також скріплюється в корінці.

Зазвичай, маркетологи і дизайнери приділяють велику увагу цьому виду поліграфічної продукції, так як знають, що він ненавязливо, але досить детально і розгорнуто презентує продукт, компанію, послугу та інше.Ліфлети і буклети містять рекламну або пізнавальну інформацію, фотографії та ілюстрації, логотипи, контакти та ін. Тому продуманий і якісно зроблений рекламний буклет або лифлет зможе залучити досить велику увагу до рекламованого продукту.

З Типографією Імпрінт ви зможете надрукувати будь-який тираж рекламних буклетів в Києві за найдемократичнішими і доступними цінами! Ми пропонуємо офсетний повнокольоровий і чорно-білу двосторонній друк на папері будь-якої щільності. Зробити це досить просто - достатньо оформити замовлення онлайн і ми починаємо виготовлення вашого замовлення! Якісний друк і приємний сервіс від IMPRINT відкривають широкі можливості для вашого бізнесу вже сьогодні!

Вгору