0

Друк блокнотів

Замовити і купити Блокноти - будь-якого розміру а також іншу продукцію з сегмента рекламної поліграфії в компанії IMPRINT.

Блокноти - функціональний, потрібний і приємний подарунок на початку кожного року. Також Блокнот на пружині - це відмінний сувенір для ваших партнерів по бізнесу і клієнтів, часто використовують їх і для розміщення реклами вашої компанії, презентацій, для планування. Компанія IMPRINT надає можливість виготовити власні ексклюзивні блокноти в Києві для кожного!

В Типографії Імпринт ви знайдете вибір якісних паперу і картону, можливості офсетного і трафаретного друку в залежності від обсягу необхідного тиражу блокнотів, вибір необхідного формату (як стандартні так і оригінальні), а також додаткові спеціальні пропозиції по постобробці вашої друкованої продукції. У нас доступні двосторонні і односторонні перекидні блокноти.

Замовити і купити блокноти а також іншу продукцію з сегмента рекламної поліграфії в компанії IMPRINT зовсім просто! Все, що потрібно: зробити свій вибір і оформити замовлення онлайн, вказавши зручне для вас місце доставки. Кожен зможе стати власником унікальних календарів для будь-яких цілей. Створіть унікальний дизайн для того, щоб ваш подарунок став незабутнім, або довірте це нам, і ми втілимо вашу ідею в кращому вигляді! Якісні поліграфічні послуги за розумними цінами в Києві - це IMPRINT!

Вгору