0

Друк бирки

Бирка ідеально підходить для роздрібних етикеток, упаковки продуктів, подарункових пакетів і багато чого іншого.

Якщо Ви шукайте якісні поліграфічні послуги в Києві, компанія IMPRINT пропонує не вибирати щось одне між доступністю, якістю, грамотним підходом до роботи і оптимальними термінами виконання вашого замовлення. Разом з нами ви можете стати володарем унікальної друкованої продукції, яка відобразить вашу індивідуальність і допоможе в досягненні намічених цілей. Головною в цьому сегменті є саме візитна картка. Але докладніше про це далі.

Виготовлення бирок: технології та асортимент

Для отримання приємного і за якістю, і за вартістю результату, ми пропонуємо вам професійні послуги офсетного друку. Саме технологія офсетного друку дозволить вам віддрукувати найбільший тираж бирок за найменшу вартість одного примірника, що є вигідним і рентабельним рішенням. Цей якісний і практичний метод в поліграфії дозволяє зафіксувати на фактично будь-якому матеріалі логотипи, зображення, написи. Також у нас представлені широкі можливості для обробки поста: матова і глянцева ламінація, перфорація, отвори 6мм, згин, обрізка кутів і багато іншого для того, щоб ваша бирка була дійсно унікальною. Довірте в руки професіоналів друку таку важливу частину вашої презентації, і ми постараємося зробити все, щоб ваша бирка говорила сама за себе!

Оформлення замовлення

У нашому інтернет-магазині все направлено на те, щоб легко знайти все, що вам потрібно, зробити свій вибір і оформити замовлення онлайн за максимально короткий час. Тому, якщо перед вами постало питання; потрібно виготовити бирки;де в Києві надрукувати бирки? з пріоритетом;- звертайтеся до нас, тому що ми вміємо зробити все складне просто і по самій розумною ціною. Ми цінуємо наших клієнтів і їх час. А ваш імідж і успіх - наш пріоритет. Тому будемо раді допомогти вам в цьому!

Вгору